The link was sent to your email.

We were unable send the link to your email. Please check your email.

Missing captcha code. Please check whether your browser is not blocking reCAPTCHA.

Invalid captcha code. Please try again.

GEO5 Software

Online Help

Tree
Settings
Program:
Language:

Tisk a export dokumentu

Dialogové okno "Tisk a export dokumentu"  otevřeme z ovládacího menu (položky "Soubor", "Tisk dokumentu"), nebo tlačítkem na nástrojové liště "Výstupy". V okně se zobrazí náhled na stránku s vygenerovaným dokumentem.

V tomto okně se sestavuje výstupní dokument s obrázky uloženými v "Seznamu obrázků". Dokument je vždy aktuální - při otevření okna se vytvoří vždy znovu (i s přegenerovanými obrázky) podle zadaných dat.

Dialogové okno se ovládá pomocí ovládací lišty - tisky a exporty, která obsahuje ovládací prvky pro finální úpravu vzhledu stránek (definici záhlaví a zápatí, definici velikosti a okrajů stránky, definici číslování stránek), vlastní tisk a pro případný export dokumentu.

V levé části dialogového okna lze zaškrtnutím/odškrtnutím ve "stromečku" vybrat požadované části dokumentu včetně obrázků. V případě výběru či zrušení jakékoliv položky se dokument okamžitě přegeneruje.Pro prohlížení dokumentu lze použít také kolečko na myši resp. rolovací proužek (scroll bar).

V dolní části dialogového okna se zobrazují aktuální informace (nastavená velikost stránky, aktuální stránka dokumentu a celkový počet stránek dokumentu).

Dialogové okno "Tisk a export dokumentu"

Ovládací lišta "Výstupy"

Try GEO5 software for free.